Kova su sukčiavimu

ENplus® Valdyba seka kiekvieną netinkamą šio prekės ženklo panaudojimą. Jūs galite padėti mums kovoti su sukčiavimu, patikrindami ENplus® Gamintojų ir Prekiautojų sąrašą, mūsų internetiniame puslapyje, kad įsitikintumėte įmonės naudojamo ENplus® ženklo teisėtumu. Mūsų Juodasis sąrašas taip pat jums padės identifikuoti, jau žinomus sukčiautojus. Jei jūs įtariate sukčiavimo atvejį, jūs galite pasitikrinti mūsų gide, kaip atpažinti sukčiavimą ir pasinaudoti mūsų interaktyvia forma, kad mums apie tai praneštumėte.  KAIP ATPAŽINTI SUKČIAVIMĄ?

 Kas yra ENplus® sukčiavimo atvejis?

The ENplus® žyma, medienos granulių profesionalams, tapo pagrindiniu parduodančiu argumentu. Kad užtikrintume jo vertę, ENplus® žyma ir prekės ženklas yra registruotas ir saugomas tarptautinės teisės, jo naudojimas sertifikuotoms įmonėms yra giežtai apribotas tiksliomis gairėmis. ENplus® valdyba skiria didelius išteklius kovojant su sukčiavimu.

Visos atvejais, vartotojai yra klaidinami apie granulių kokybę, kuri gali turėti didelę įtaką, jų naudojamos įrangos eksploatavimui ir efektyvumui. Galiausiai, sukčiavimas rimtai kenkia visų sertifikuotų įmonių pastangoms išlaikyti sąžiningą ir skaidrią granulių rinką.

Dėl to ENplus® valdyba yra stipriai įsipareigojusi, visur kovoti su sukčiavimu, ir ragina visus, kas įtaria sukčiavimą pranešti apie tai, naudojantis interaktyvia forma.

 Kokie yra dažniausiai pasitaikančių klastočių tipai?

Čia pateikiami trys dažniausiai pasitaikančių klastočių tipai:

44%

Neteisėtas ENplus® prekės ženklo naudojimas rinkodaros tikslais, pavyzdžiui :

26%

Neteisėtas  ENplus® žymos naudojimas ant granulių pakuotės, antras dažniausiai pasitaikantis sukčiavimo atvejis ENplus®  sistemoje.

12%

Sertifikato klastojimas

18%

Kiti atvejai, nepriskiriami pirmiau nurodytoms kategorijoms.

Last update: May 2023

 Kaip ENplus® valdo sukčiavimą, ir kokia rizika sukčiams?

ENplus® Valdyba naudoja dviejų žigsnių metodą. Pirmasis, susisiekti  nusižengusia įmone ir pabandyti išspręsti problemą taikiu būdu. Didžiaja dauguma atvejų tolesnių veiksmų neprireikia.

Tačiau, kai kurie atvejai po pirmo žingsnio lieka neišspręsti. Tuomet žengiamas antras žingsnis ir apie įmonę ir jos veiksmus viešai paskelbiame savo viešame Juodajame sąraše., kol atvejis bus galutinai išnagrinėtas. 

Galiausiai, ENplus® pasilieka teisę inicijuoti teisines procedūras, prieš sukčius, kurių pasekoje jie gali sulaukti.