DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PELLET DRZEWNY Z CERTYFIKATEM ENplus® ?

ENplus® jest wiodącym na świecie certyfikatem jakości pelletu drzewnego. Pellet ENplus® jest wydajnym, przystępnym cenowo i odnawialnym źródłem energii.

PELLET DRZEWNY Z CERTYFIKATEM ENplus® JEST WYDAJNY.

Pellet drzewny z certyfikatem ENplus® zawiera najniższy poziom niechcianych minerałów i niską zawartość wilgoci dzięki czemu Twoje urządzenie działa prawidłowo i wymaga minimum kosztów utrzymania.

PELLET DRZEWNY Z CERTYFIKATEM ENplus® MA PRZYSTĘPNĄ CENĘ DO JAKOŚCI

W porównaniu z paliwami kopalnymi pellet drzewny jest znacznie tańszy, a jednocześnie łatwiej go transportować i przechowywać. 

PELLET DRZEWNY Z CERTYFIKATEM ENplus® JEST BIOPALIWEM ODNAWIALNYM

Pellet drzewny z certyfikatem ENplus® jest wytwarzany głównie z trocin oraz wiórów drzewnych. Sprasowanie trocin i wiórów do formy pelletu drzewnego powoduje, że to źródło energii staje się nośnikiem obiegu węgla.

Sprawdź naszą listę firm, które zajmują się produkcją i handlem pelletem drzewnym z certyfikatem ENplus®

FIRMY Z CERTYFIKATEM ENplus® 

Sprawdź listę firm znajdujących się na czarnej liście które dopuściły się fałszerstw, aby nie kupować pelletu drzewnego z niską jakością.

CZARNA LISTA 

UZNANY PELLET DRZEWNY Z CERTYFIKATEM ENplus®

Logotyp ENplus® znajduje się na wszystkich workach z pelletem drzewnym z certyfikatem ENplus®. Kompletny logotyp zawsze składa się z logo ENplus®, numeru identyfikacyjnego (kod kraju + 3 cyfry) certyfikowanej firmy i musi zawierać informacje o klasie jakości certyfikowanego pelletu drzewnego.

CZY SZUKASZ KOTŁA BĄDŹ PIECA NA PELLET DRZEWNY?

Pellet drzewny z certyfikatem ENplus® najlepiej współpracuje z urządzeniami poniższych producentów: